Bajecnazenska.cz

Naučte se trénovat svůj mozek

Chcete se pobavit, potrénovat si paměť nebo prostorovou orientaci a pozornost? Vyzkoušejte 25 her, které najdete na webu www.mentem.cz.
Díky pravidelnému tréninku zlepšíte svou paměť, pozornost, zrychlí se vám reakce a také si vypilujete verbální dovednosti. Trénink mozku vás zbaví také stresu. Projekt mentem.cz se zabývá braintrainingem (trénováním mozku) a byl spuštěn v roce 2014. Nezisková společnost Mentem – braintraining z.t. Společnost vznikla za účelem rozšiřování znalostí o možnostech jak zlepšit trénování mozku široké veřejnosti. Díky stimulaci neuronů dochází k růstu počtu buněk a k restrukturalizaci neuronové sítě.

Trénování mozku pomoci 25 nejrůznějších her můžete vyzkoušet na sedm dní zdarma. Stačí se zaregistrovat a první týden trénování můžete zkoušet jak se vám to hodí. Další týdny jsou zpoplatněny. Proč se registrovat? Díky registraci získáte přístup ke všem hrám a případným novinkám. Individuální tréninkový plán vám bude sestaven na míru. Své výsledky můžete porovnávat a sledovat nejen u sebe, ale i s ostatními uživateli. Zájemci získají přístup také k odborným článkům.

Celý projekt mentem je prací několika lidí, převážně zkušených odborníků z oboru psychologie, kteří se podíleli nebo podílejí na kognitivních trénincích . Projekt je určen nejen pro dospělé, seniory, děti i studenty. Má pomáhat hercům, sportovcům, ale i manažerům nebo pacientům, kteří rehabilitují i ženám na mateřské. Chcete-li zlepšit svůj mentání výkon, určitě navštivte web projektu mentem a vyzkoušejte jej. Získáte mnoho cenných zkušeností, jak správně podněcovat a trénovat svůj mozek, seznámíte se s mnoha zajímavými lidmi. Zlepšení funkcí mozku přinese vašemu tělu mnoho kladných změn. Budete se více soustředit, přemýšlet nad věcmi a dojde k jakémusi sebezdokonalení.Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!