Bajecnazenska.cz

Je dobré cvičit, když máte kocovinu?

Image courtesy of freedigitalphotos.netJste jednou z těch, která každý den cvičí, ale přišel večer, kdy jste se pořádně opila, ale druhý den, jakoby se nic nestalo? Pokud ano pak máte štěstí, pokud ne, řekneme vám, co dělat.

Když si po bujarém večírku nechcete odepřít pravidelnou dávku cvičení, ale máte pořádnou kocovinu, jde to vážně těžko. Každopádně pokud se k němu přemluvíte, uděláte jen dobře. Důvod je jednoduchý – cvičení vám pomůže z těla vyplavit toxiny rychleji, tudíž vám bude lépe daleko rychleji. Prostě to všechno vypoťte. Při kocovině je však dobré dbát na zvýšenou opatrnost, mohla by vás třeba v takovém stavu přepadnout nechtěna nevolnost.

Co jíst?

Doporučujeme konzumovat potraviny, které obsahují sacharidy, jako jsou ovesné vločky a také ovoce – alespoň hodinu před pořádnou dávkou cvičení si ovoce nebo vločky dopřejte, dodáte tak tělu potřebnou energii. Pomoct vám ale může i šálek kávy, který navíc nastartuje váš metabolismus. Před cvičením, během něj, ale i po něm, nezapomínejte pít dostatek vody. Kocovinou navíc trpí více ti lidé, kteří nepijí dostatek vody.

Když je vám skutečně hodně špatně

Pokud vám ale hlava třeští a je vám špatně od žaludku, ale i přesto si chcete zacvičit, doporučujeme se na chvíli odvázat od velmi intenzivního cvičení a náročných cviků a naopak zvolit něco klidnějšího – nejlepší je takové cvičení, u kterého se vaše tělo zbaví rychle toxinů a zároveň při něm relaxujete, například power jóga. Uškodit by vám ale neměl ani běh v přírodě.Klíčová slova: , , ,

Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!