Bajecnazenska.cz

Kam na prodloužený víkend?

Letní prázdniny se přehouply do své druhé poloviny a pomalými krůčky se blíží ke konci, pokud jste doposud nenašli dostatek času pro výlety za krásami jižní části České republiky. Pohodový víkend můžete prožít na Vysočině, která se poslední dobou stává rájem pro milovníky cyklistiky i pěší turistiky. Dosavadní srpnové počasí láká také ke sbírání hub. Ubytování si můžete vybírat pomocí internetového portálu Kamsi.cz a to konkrétně na této webové adrese ubytovani.kamsi.cz/vysocina/.Pak poslední tři víkendy jsou také vynikající příležitostí pro toulky jižní Moravou či jižními Čechami jako stvořené. Jižní Morava i jižní Čechy se mohou pochlubit rozmanitými možnostmi k pěším výletům, cyklovýletům i návštěvě krásných historických památek. Levné ubytování Jižní Morava mohou být výhodným výchozím místem pro výlet do Moravského krasu a vydat se tak na prohlídku Punkevních jeskyní s propastí Macocha. Nezapomenutelné vzpomínky si odnesete z výletu v Lednicko – valtickém areálu. Chloubou Lednicko-valtického areálu je zámek v Lednici i zámek ve Valticích.

Lednicko-valtický areál však zahrnuje také spoustu drobných romantických staveb a tak se levné ubytování Jižní Morava stává skvělým výchozím bodem pro procházku ke kolonádě na Rajstně, loveckému letohrádku postaveném ve tvaru vítězného oblouku. Apollonovu chrámu i umělé zřícenině Janohradu, odkud můžete přijít až k Minaretu. Návštěvu jižní Moravy můžete spojit také s toulkami za vinařstvím a navštívit tak například areál historických vinných sklepů Plže v Petrově nebo vinice Šobes v Národním parku Podyjí.

Z levného ubytování Jižní Čechy se můžete vydat za toulkami do Českého Krumlova, do Třeboně, Hluboké nad Vltavou nebo Holašovic.Leave a Comment

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!