Bajecnazenska.cz

Kategorie: Od čtenářek

Historické filmy, které vás obohatí

Ladislav Balon 15.11.2018

Historický film je filmový žánr, který se snaží vykreslit historické události v dobové atmosféře. Některé historické filmy se tak mohou stát vhodnou učební pomůckou, kterou ocení žáci, studenti i učitelé. Filmy však ocení i ti, kteří jsou již dávno ze školy nebo jen mají rádi historii. Určitě se stanou dobrým zdrojem přiblížení významných historických událostí. Avšak… Pokračovat ve čtení »

Porovnat nabídky mobilních operátorů se Vám vyplatí

Ladislav Balon 2.5.2015

Nevíte si vybrat tu správnou telefonní službu, zda paušál, stále váháte a jste ztraceni v moři nabídek? Přesně pro Vás je určena srovnávací kalkulačka. Nejlepší a nejlevnější služby, které přesně vyhovují Vašim požadavkům najdete pomocí jedinečné kalkulačky tarifomat, která kromě srovnání cen poskytuje i řadu slev pro Váš komfort.

Jaký rum je nejžádanější?

Ladislav Balon 20.4.2015

Žádaných rumů je na trhu veliká spousta, můžeme rozlišovat dle země původu nebo značky. Oba faktory jsou důležité, navíc při konzumaci rumu můžete vyzkoušet nové způsoby. Pití rumu s ledem, pití rumu s pár kapkami vody nebo samotný. U nás se v české republice prodává tzv. Tuzemák, který podle předpisů evropské unie ani není rumem. 

Plastová okna a dveře

Ladislav Balon 24.6.2014

Chcete se pustit do rekonstrukce domu či bytu? Tento článek je přesně pro Vás, dozvíte se, jak ušetřit na energiích a zároveň si zkrášlit své obydlí. Měli byste mít určitý přehled o hliníkových oknech, zimních zahradách, okenních profilech a při nejmenším o kování dveří apod. Favoritem jsou plastová okna o kterých se ještě zmíním hlouběji.

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!